Ana Sayfa Fotoğraf Albümü Video Arşivi Görüş - Öneriler İletişim  
 
Hakkında
Hep birlikte mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşadığımız Etimesgut ilçemizi, yerinden yönetim anlayışı yerleşmiş, hizmet sunumunda kaliteyi esas alan, dinamik, insan merkezli, güvenilir, öngörülü, hoşgörülü, ihtiyaçlara duyarlı bir dünya kenti haline getirmek için canla başla çalışıyoruz.


Bu hedefimize uygun şekilde; kanuni bir zorunluluk olan Kent Konseyi’ni ilçemize faydalı bir sosyal proje haline getirdik. Türkiye’ye örnek olacak bir Kent Konseyi binası inşa ederek, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları ile yatırımcıları burada buluşturduk.


Toplumun her kesimine yönelik çağdaş hizmetler sunabilen Kent Konseyi binamızda; demokratik katılımı yerel düzeyde yaygınlaştırmak, hemşerilik bilincini yerleştirmek, uzlaşma kültürünü geliştirmek, ilçemizin tarihi, kültürel, doğal tüm değerlerine sahip çıkmak ve bu değerleri zenginleştirmek için çalışıyoruz.


Vatandaşlarımızla bir araya gelerek ilçemizin sorunlarına ortak çözümler ürettiğimiz Kent Konseyimizin; başta burada faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarımız olmak üzere, Etimesgutumuza, Ankaramıza, ülkemize ve halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.


 

Adres :Ahimesut Bulvarı No: 87 Etimesgut Ankara
Tel: + 90. 312 226 53 74     + 90 312 226 58 99   Faks: + 90 312 226 58 32

Basın yayın Müdürlüğü 2009