Ana Sayfa Fotoğraf Albümü Video Arşivi Görüş - Öneriler İletişim  
 
Haberler
Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi 19. Olağan seçimsiz genel kurulumuz resimdeki gündem maddeleri ile 4 Kasım 2017 saat 13:30 da Kent Konseyi konferans salonunda yapılacaktır. Tüm halkımızı genel kurulumuzda görmekten onur duyarız.
KENT KONSEYİ KONYA`YI GEZDİ
KENT KONSEYİMİZ 12/11/2016 CUMARTESİ GÜNÜ ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ENVER DEMİREL`İN DESTEKLERİ İLE 200 GENÇLİK MECLİSİ, 100 KADIN MECLİSİ, 100 EMEKLİ MECLİSİ ÜYELERİ İLE TOPLAM 400 KİŞİ İLE KONYA`YI GEZDİ.
KENT KONSEYİ 18. OLAĞAN GENEL KURULUNU COŞGUYLA TAMAMLADI
GENEL KURULDA SIRASI İLE GENÇLİK, KADIN, ENGELLİ MECLİS BAŞKANLARI VE MUHTARLAR DENEĞİ VE GÜMÜŞHANELİLER DENERĞİ SÖZ ALDI. SON OLARAK SÖZ ALAN ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI ENVER DEMİREL KENT KONSEYİNİN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNİYETİNİ İLETTİ.
ETİMESGUT KENT KONSEYİ 18. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILACAK
Kent Konseyi’nde 33 mahallenin tamamının mahalle çalışma grupları bulunuyor. Mahalle muhtarlarının da yer aldığı çalışma grupları, mahallelerinin sorunlarını tespit ederek hem belediye yönetimine iletiyor, hem de belediye meclisine öneri olarak sunuyor. Böylece belediye, mahallenin en küçük sorunundan bile haberdar olup çözüm üretebiliyor.
GENÇLİK MECLİSİ KONYA GEZİSİ
GENÇLİK MECLİSİMİZ 12/11/2016 CUMARTESİ GÜNÜ 180 ETİMESGUTLU GENÇ İLE KONYA YA GEZİ DÜZENLEYECEKTİR. KATILMAK İSTEYEN GENÇLER GENÇLİK MECLİSİ İLE İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.....
GENÇLİK MECLİSİ ÜCRETSİZ KPSS KURSU GERÇEKLEŞTİRDİ
ETİMESGUT KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ. ETİMESGUT DA YAŞAYAN DURUMU KÖTÜ GENÇLERE ÜCRETSİZ KPSS KURSU GERÇEKLEŞTİRDİ.
GENÇLİK MECLİSİNDEN KİTAP YARDIMI
ETİMESGUT KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ BİTLİS ADİL CEVAZ GÜLDÜZÜ İLK OKULUNA KİTAP YARDIMINDA BULUNDU. KARDEŞLERİMİZ İNŞALLAH HAYRINI GÖRÜR.
GENÇLİK MECLİSİ ANNELERİ UNUTMADI
KENT KONSEYİ BÜNYESİNDE BULUNAN GENÇLİK MECLİSİ YÖNETİMİ, 11 MAYIS ANNELER GÜNÜNDE, ETİMESGUT BELEDİYESİ HUZUR EVİNİ ZİYARET EDEREK YAŞLI ANNELERİMİZİ UNUTMADI. HUZUR EVİ ZİYARETİNDEN SONRA OPTİMUM AVM YE GİDİP ORADA BULUNAN ANNELERİMİZE GÜL VEREREK BU ÇOK ANLAMLI GÜNÜ KUTLADILAR.
GENÇLİK MECLİSİ GÖRME ENGELLİLERE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
GENÇLİK MECLİSİ GÖRME ENGELLİLER İÇİN KİTAP OKUDU
ENVER BAŞKANLA YOLA DEVAM
ETİMESGUT OLARAK ENVER BAŞKANIMIZLA BİR DÖNEM DAHA DEDİK. HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN. GENÇLİK MECLİSİ OLARAK ETİMESGUT BELEDİYESİ BAŞKANIMIZ SAYIN ENVER DEMİRELİ BAŞARISINDAN DOLAYI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUZ. GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI İSMAİL AÇAR
1    2        
Toplam : 10 / 19


 

Adres :Ahimesut Bulvarı No: 87 Etimesgut Ankara
Tel: + 90. 312 226 53 74     + 90 312 226 58 99   Faks: + 90 312 226 58 32

Basın yayın Müdürlüğü 2009